fbpx
Silikoonimplantaadid

Silikoonimplantaadid on naiste seas jätkuvalt populaarsed. Tegemist on üleilmselt kõige menukama plastilise operatsiooniga. Ja seda olenemata soovijate vanusest ja tegevusvaldkonnast ning arusaadavatel põhjustel: silikoonimplantaadid parandavad looduse poolt kaasa antud ebakõlasid, tõstavad naiste enesehinnangut ning muudavad elu seeläbi palju kvaliteetsemaks.

Iluprotseduuril on aga mitu etappi. Lisaks operatsioonile ja protseduuri eelsele perioodile tuleb Sul tähelepanu pöörata ka läbimõeldud ja järjepidevale järelhooldusele. Ikka selleks, et soovitud tulemus võimalikult kaua kestaks.

 

Silikoonimplantaadid tasakaalustavad füüsilise ja vaimse poole

Mis on silikoonimplantaadid ja mida protseduur endast kujutab?

Kokkuvõtvalt võiks öelda, et iluprotseduur tähendab ümmarguse ja anatoomilise implantaadi abil rinna suurendamist ning selle kuju muutmist.

 

Milleks protseduur hea on?

Silikoonimplantaadid on esteetilise ja praktilise väärtusega. Rindade suurendamine aitab paremaks muuta nii Sinu füüsilist välimust (rinnad on ära vajunud, nende loomulik kuju ei meeldi jms) kui tõsta vaimset heaolu (enesega rahulolu parandab elukvaliteeti).

 

Kellele see sobib?

Protseduur on sobilik kõigile naisterahvastele, kes ei ole oma n-ö originaalse rinnakuju või -suurusega rahul. Samuti neile, kelle büst on aastate või sünnituse tagajärjel ära vajunud.

 

Milliseid implantaate kasutatakse?

Kõige uuem tehnoloogia on B-Lite kergekaalu implantaadid, mille patenteeritud eriline mikrosfääridega seotud silikoon-geel tagab kuni 30 protsenti kergema kaalu. Kergem kaal aitab vältida rindade allavajumist, valusid seljas, õlgades ja kaelas.

Operatsioonijärgselt esineb rindades ka vähem valulikkust, mis võimaldab Sul kiiremini igapäevatoimingute juurde naaseda.

Lisaks kasutame The Health Clinicus ka Sebbin, Eurosilicone, Motiva, Polytech ning Nagor rinnaimplantaate.

 

7 väärtuslikku järelhoolduse nõuannet:

Selleks, et ilus ja soovitud tulemus püsiks võimalikult kaua, tuleb Sul ka omalt poolt veidi panustada. The Health Clinic kirurg Siim Simmo jagab selleks häid nippe.

NB! Esmalt tuleb südamele panna, et kõiki arsti poolt ette antud soovitusi tuleb kindlasti täita. Järjepidevalt ja kohusetundlikult.

 

  1. Tugirinnahoidjat tuleks Sul kanda vähemalt üks kuu ning parem oleks isegi, kui Sa teeksid seda kuni kolm kuud.
  1. Kui implantaat paigaldatakse protseduuri käigus lihase alla, ei tohi Sa käsi õlgadest kõrgemale vähemalt kaks nädalat tõsta.
  1. Kui Sul on väikesed lapsed, siis ei tohi Sa neid kuni neli nädalat sülle võtta.
  1. Sportlikud eluviisid on küll väga olulised, kuid peale silikoonimplantaatide paigaldamist ei tohiks Sa sellegipoolest jõusaalis vähemalt neli nädalat käia.
  1. Regulaarsed jalutuskäigud tulevad alati vaid kasuks. Need tõstavad üldist toonust, pakuvad mõõdukat treeningut ning stimuleerivad vereringet.
  1. Operatsioonijärgse haava hooldamisel püüa mitte üle pingutada haavahooldustoodetega ning lase haaval pigem ise paraneda.
  1. Vähenda või loobu suitsetamisest täielikult.

 

Loe kindlasti selle kohta, kuidas rindade suurendamine Sinu elu väärtuslikku aega pikendab ja üleüldiselt elu paremaks muudab!

Kui Sul tekkis silikoonimplantaatide vastu huvi, siis võta meiega kindlasti ühendust!