fbpx
Traffic Health Clinic IPL fotonoorendus

Hiljuti võttis Eesti üks ägedamaid bände, Traffic, ette teekonna ilu ja nooruslikkuse maailma, külastades Health Clinicut, et proovida IPL fotonoorendust. Nende kogemus protseduuriga, mis on tihti rohkem tuntud naiste seas, näitab selgelt, et IPL sobib suurepäraselt ka meestele, eriti neile, kes soovivad oma nahka värskendada ja vananemismärke leevendada.

 

Mis on IPL fotonoorendus?

IPL (Intensiivne Pulseeriv Valgus) fotonoorendus on mitteinvasiivne nahahooldusprotseduur, mis kasutab valgusimpulsse, et vähendada vananemise märke, parandada naha tekstuuri ja ühtlustada jumet. See on suurepärane võimalus leevendamaks erinevaid nahaprobleeme nagu näiteks pigmendilaigud, pindmised kortsud, suurenenud poorid ja isegi punetus.

 

Miks valis Traffic just IPL fotonoorenduse?

Traffic, tuntud oma energiliste ja kaasahaaravate esinemiste poolest, teab, kui tähtis on laval hea välja näha. Bändiliikmete sõnul oli IPL fotonoorendus ideaalne valik, kuna see ei nõua pikka taastumisaega ja tulemused on kiired ja märgatavad. Nad soovisid leida lahendust, mis aitaks neil säilitada nooruslikku välimust loomulikult ja ilma liigse ajakuluta.

Traffic Health Clinic IPL laser fotonoorendus

Traffic Health Clinicus

 

IPL fotonoorendus meestele: miks mitte?

Kuigi IPL fotonoorendust peetakse sageli rohkem naistele suunatud protseduuriks, rõhutab Trafficu kogemus, et see sobib suurepäraselt ka meestele. IPL on efektiivne viis parandamaks naha üldist kvaliteeti ja välimust, mis on oluline nii laval kui ka igapäevaelus.

 

Bändi Traffic värskendav kogemus Health Clinicus: IPL fotonoorendus ei ole ainult naistele! 1Bändi Traffic värskendav kogemus Health Clinicus: IPL fotonoorendus ei ole ainult naistele! 2

Miks on enne suurt suve õige aeg IPL fotonoorenduseks?

Suvi toob kaasa rohkem päikest ja välitegevusi, mis tähendab, et nahk on rohkem UV-kiirgusele avatud. IPL fotonoorendus aitab valmistada naha ette, tugevdades selle vastupanuvõimet ja parandades selle seisundit. Protseduur aitab vähendada olemasolevaid päikesekahjustusi ja annab nahale mõnusa värskuse. Päike ja IPL protseduur vahetult kokku ei käi, seega ongi oluline IPL ära teha enne, kui suur suvi algab.

 

Traffic IPL fotonoorendus laser

Trafficu julge samm Health Clinicus IPL fotonoorendust teha näitab, et kaasaegsed iluprotseduurid on universaalsed ja sobivad kõigile, sõltumata soost ja eluvaldkonnast. Bändi positiivne kogemus julgustab kindlasti paljusid mehi ja ka naisi kaaluma sarnaseid protseduure, et nahk oleks kaunis ja terve aastaringselt.

 

 

 

 

 

BRONEERI AEG KONSULTATSIOONILE