fbpx
ninaoperatsioon rhinoplasty

Kerli oli pikalt unistanud ninaoperatsioonist. Oleks ta teadnud, et kõik nii valutult läheb, siis oleks ta enda sõnul operatsiooni ette võtnud juba 10 aastat tagasi. Üks tema eluunistustest sai täidetud!

Kerli soovis operatsiooniga oma nina tippu väiksemaks teha ja saada nö klassikalisema nina, sest varasemalt oli teda ennast häirinud nina ümar ots. Kerli valis Health Clinicu, sest oli kliiniku kohta kuulnud palju head. Ta ei pidanud pettuma. Kliiniku töötajad olid professionaalsed, kiired ja hoolivad.

 

 

ninaoperatsioon

Kerli enne operatsiooni

 

Enne operatsiooni oli Kerli suurimaks hirmuks see, et äkki läheb nägu väga turse ja siniseks ning naine peab pikalt kodus ennast varjama. Õnneks oli hirm asjatu ja kohe pärast operatsiooni oli sinikaid minimaalselt ja ka needki kadusid mõne päeva möödudes. Vahetult pärast operatsiooni ei olnud veel soovitud tulemus näha, sest kogu nina oli plaastrite all peidus. Kerlit see ei heidutanud ja ta võttis olukorda pigem huumoriga. Kokkuvõttes läks kõik kiirelt ja valutult.

 

ninaoperatsioon

Kerli enne operatsiooni

 

Operatsiooni teostanud Dr Erik Luht jättis Kerlile väga hea ja professionaalse mulje. Kogu operatsioonile eelnenud ja järgnenud aja oli tunda, et arst teeb oma tööd südamega. Dr Luht oli tema jaoks alati olemas. Kerli peab vajalikuks ja igati kasulikuks ka operatsioonile eelnenud 3D pilte, millel oli näha operatsiooni lõpptulemus.

 

rhynoplasty ninaoperatsioon

Kerli pärast operatsiooni õnneliku ja enesekindlana

 

Kerli soovitab, et kui sind midagi enda välimuse juures tõsiselt häirib, siis ära liiga pikalt oota. Võta see asi kätte ja tee lihtsalt ära. Kui tema oleks oma hirmudest varem üle saanud, siis oleks võinud operatsiooni ära teha juba 10 aastat tagasi.

Kerli ütleb: „Ninaoperatsioon andis mulle palju enesekindlust juurde! Health Clinic ja dr Luht on teinud suurepärast tööd“.

 

 

BRONEERI AEG KONSULTATSIOONILE