fbpx
Silmalaugude operatsioon

Telenägu Krista Lensin rõhutab, et on väga rahul oma vanusega ning peab oma elu ägedaks, ent paratamatult on raske leppida vananemismärkidega ja tahaks olla säravam. Uue värskuse näkku tõi ülemiste ja alumiste silmalaugude operatsioon.

50selt meigita

Krista on rääkinud avameelselt oma kogemusest täitesüstidega ning on väga rahul enda esteetilise meditsiini arsti dr Margarita Rebroviga. Ta sõnab, et tänu ilusüstidele ei tahagi ta enam kasutada kuigi palju meiki, sest seda pole lihtsalt enam vaja.

Krista lisab, et mingil hetkel tuli arstiga vesteldes välja, et ilusüstid väsimust näost ära ei võta, sest silmad on väsinud. Koos jõuti tõdemuseni, et tohutu muutus tuleks silmalaugude operatsiooniga. Teles töötades oli ta juba ammu märganud, et grimmi tehakse küll kärmelt, ent silmade juurde jõudes läheb kauem – silmaaluskreemid, valgust peegeldavad puudrid ja muu, sest silmad on vajunud ja väsinud.

Otsus saada tagasi säravad silmad

Lensinile tundus küll operatsioon suur otsus, ent ta oli Health Clinicu kirurgi dr Mart Elleri kohta kuulnud vaid kiidusõnu. Kirurgiga vesteldes sai ta aru, et pole põhjust kahelda – just praegu on tal veel võimalik elada, särada ning olla rahul iseendaga. Ta tegi otsuse, et on valmis saama tagasi säravad silmad. Lõpptulemusega on Lensin väga rahul. “Ma võin käsi südamel öelda, et kõikide nende protseduuride juures ei ole minu näos midagi muutunud mulle ebaloomulikuks, tagasi on tulnud värskus ja see ongi see, mida ma otsisin,” on Lensin rahul nii täitesüstide kui silmalaugude operatsiooni komboga.

Krista sõnul opereeriti korraga nii ülemised kui alumised silmalaud. See oli mõistlik valik, sest taastumisaeg on tegelikult sama. “Eks me peame endalt küsima, kas meil on elus nii palju aega, et teha esmalt üks operatsioon, siis teine. Mul ei olnud.

Oluline on võtta taastumiseks aega

Operatsioon oli Lensini sõnul absoluutselt valutu. “Pärast operatsiooni esimesed pildid on päris koomilised. Kui suudad enda üle naerda, siis palju õnne, mina suudan!” meenutab Lensin naeruga. Küll aga oli taastumine kiire. Nädala aja pärast võeti niidid välja ja kahe nädala pärast sai juba tavalist moodi ringi liikuda.

Küll aga hoiatab Lensin, et tegu on siiski operatsiooniga ning oleks rumalus kohe minna trenni või ringi tormata. Tasub rahulikult võtta enda jaoks aega ja taastuda. “Teine asi, mida dr Eller mulle soovitas, on see, et kui niidid on välja võetud, tasuks kindlasti külastada lümfiteraapiat ja lümfimassaaži, sest silma ümber pole palju kohti, kust sinikat väljutada,” räägib ta ja lisab, et pärast kahte lümfimassaaži tekkis muutus ja kahe nädalaga oligi kõik korras.

Tihti arvatakse, et silmalauoperatsioonidest jäävad armid ja paranemisjäljed, kuid Lensin kinnitab, et tema neid üldse ei näinud. Ka kohe pärast operatsiooni näed vaid niite ja kui need eemaldatakse, pole näha mingeid arme.

Silmalaugude operatsioonEnne ja pärast silmalaugude operatsiooni.

Tuleb leida õige arst

Lensin rõhutab, et kui keegi soovib loomulikult vananeda, võib ta seda teha, ent tema seda ei taha. Ta selgitab, et elu teeb oma töö – sa võid juua nii palju vett kui tahad, suitsetamise maha jätta, hommikust õhtuni sporti teha, hoida end päikese eest, aga vananemine on paratamatu. Küll aga saab vanusega harmoneeruvat sära tagasi tuua iluprotseduuridega. “Siin ei ole mitte midagi sellist, mida sa peaksid kahetsema. Lihtsalt leia õige arst,” soovitab ta.

„Silmalaugude operatsioon ja näonaha turgutamine ilusüstidega oli just see, mida mul hetkel vaja oli. See aga ei tähenda, et ma enam ilukliiniku uksi kunagi ei kuluta. Kui on õige hetk, tulen kindlasti taas arstiga konsulteerima“ räägib Lensin. Ta lisab, et kõik oma protseduurid, on need siis tõsisemad või lihtsamad, arutab ta läbi professionaaliga.

Oled samuti mõelnud silmalaugude operatsioonile? 

 

BRONEERI AEG KONSULTATSIOONILE