fbpx
Krista Lensin ilusüstid

Alati kaunis ja särav produtsent ja staažikas telestaar Krista Lensin ei ole kunagi varjanud, et turgutab oma nägu ilusüstidega. Ta ei taha mitte muuta oma nägu ja näha välja ebaloomulikult noor, vaid on teinud protseduure pigem eesmärgiga näha välja värskem ja puhanum.

 

Kuidas Sa sattusid just Health Clinicusse? 

Enne kliiniku valimist tuleb ringi vaadata, küsida. Kui on mõned sõbrad, kes on kuskil juba käinud süste tegemas, siis mina soovitan, et mine näppupidi ligi, vaata ja uuri.

Mina ka uurisin paljude inimeste käest, et kus nad käivad. Sain väga mitmest kohast vastuseks Health Clinicu nime.

Käisin konsultatsioonil ja Health Clinicus on ausalt kõik arstid toredad! Aga kuidagi jäi nii, et dr Eller jäi minu arstiks. Ma arvan, et pole mõtet pidevalt vahetada ilusüstide arsti. Kogemus, tulemus ja üldine rahulolu uues kohas ei pruugi mitte kunagi olla sama. Seni kuni oled rahul, siis käi ühes kohas. Tuleb valida, kellele sa usaldad oma näo. Arst ja kliinik on palju tähtsam kui see protseduur, mida teed. 

 

Miks ja milliseid ilusüste otsustasid teha?

Valida võib miljoni ilusüsti variandi vahel. Esimese asjana peaks tegelikult valime endale kliiniku ja arsti. Valida tuleks üks inimene, keda usaldad. Ja kui sul on õige inimene, siis ta saab aru, mida sa tahad. Ma arvan, et eelkõige on oluline, et jääksid selleks samaks inimeseks. Nägu ei tohiks muutuda liiga palju. Minu puhul on nii, et kõik protseduurid ja kuhu vaja teha, seda juba otsustab arst. Minul endal pole aimugi.

Mina olen ilusüste teinud juba aastaid. Kui ma esimest korda tegin ilusüstid ära, siis ma tajusin, et ei ole vaja olla nii emotsionaalne oma näoga. Nii saab natuke rohkem vältida miimika kortsude teket. Ma tahtsingi pigem aegsasti tegutseda ja ennetada sügavaid kortse.

No ma ei tea. Vaadake mind! Ma arvan, et mul pole häda mitte midagi. Tegelikult ongi küsimus see, et mida sa tahad saavutada. Neid ebaloomulikke nägusid, mida kuskil mujal maailmas eksponeeritakse, neid Eestis ei tehtagi. Minu arust meil on ikka selles mõttes usaldusväärsed arstid, kelle eesmärk ei ole nägu muuta.

 

Millised olid su ootused?

Nii nagu igal sellisel protseduuril, et nägu oleks natukenegi pringim, natukenegi säravam ja eelkõige just liigsed miimika kortsud oleksid vähenenud.

Tegelikult nagu öeldakse, et teatud kortsud on naise elu ja see on ilus. Aga nagu ütleb minu lemmik doktor Mart Eller, et kõik need naeru kurrud, mis lähevad ülespidi, need on ju armsad, aga paratamatult tulevad meile ka sellised natuke mure kortsud, mis lähevad allapoole. Kui need hakkavad tekkima, nii tekib vananemise ilme.

Olles sellise töökoha peal nagu mina, siis ma ju ei taha olla visuaalselt vananev. Ei enda ega ka teiste pärast.

Minu soov ei olnud saada nooremaks. Ma ei ole kunagi mõelnud, et tehke mind nüüd kooliplikaks. Mul on nii vägev elu olnud. Seda ma ei taha varjata. Eesmärk oli saada lihtsalt erksamaks ja värskemaks. Pärast ei pea nii palju kasutama enam ka kosmeetikat ja puudreid ja kõike kogu aeg peitma. Ma ei taha midagi peita.

 

Krista Lensin ilusüstid Tallinn

 

Kas ilusüstidega seoses tasub midagi karta?

Ma arvan, et üks, mida kõik inimesed kardavad, on süst ise. Tundub, et oi Jumalat, hakatakse nägu süstima ja neid süste ju ei tehta mitte üks ega kaks, vaid vahel isegi rohkem.

Ma kardan ka valu, aga õnneks ilusüstid ei ole mitte midagi hullu. Tänapäeva meditsiinis on ju kõik nõelad nii tillukesed, et ei saa isegi täpselt aru, mida tehakse. Mis võib olla on süstimise protseduuri kõige tüütum osa on see, et tegevus kestab mõnda aega. Peab kannatlik olema.

Vahel väga harva võivad tulla mõned sinikad. See on okei. Minu arstil juhtub seda muidugi üldse haruharva. Naistele on õnneks olemas peitekreem ja neid saab vajadusel kenasti katta.

Ilusüstide puhul peab olema valmis teatud ebamugavuseks, aga ma arvan, et kõik need, kes on hambaarsti juures käinud, on palju hullema üle elanud. Süstimine ei ole kindlasti mitte midagi hullemat. Karta ei ole mitte midagi.

 

Kuna oled teemast varem rääkinud, siis kas sinult küsitakse ka ilusüstide kohta?

Ma ei ole ilusüste mitte kunagi varjanud. Minu arust on varjamine juba nii iganenud asi. Ma ütlen, et kõik need ilusad saledad ja siledad naised, kes pole väidetavalt kunagi arst juures käinud, nad kõik valetavad. Uskuge mind!

Paljud küsivad mu käest erinevad küsimusi ilusüstide kohta. Minu arust on see okei ja annan neile alati nõu.

Küsitakse kindlasti, et kui pingule sa siis ikkagi lähed, kas sa saad veel naeratada, kas su nägu tundub ebaloomlik jne. Veel uuritakse, et kas on valus, kas on ebamugav. Ma ütlen, et see tuleb lihtsalt korraks üle elada. Annan ka alati soovitusi, näiteks kuhu kliinikusse minna.

Maailmas on olemas miljon hullemat asja. Ilusüstide tulemus on nii võimas ja see aeg, mis sa selleks kannatama pead, on kokkuvõttes nii väike. Kui tekib tunne, enda pärast, mitte teiste pärast, et tahaks nägu värskendada, siis anna tuld!

 

Kas sa kavatsed jätkata ilusüstide tegemist? Kas oled kaalunud ka mõne muu protseduuri tegemist?

 

Nii kaua, kui mul on veel võimalik olla vaid süstide fanaatik, siis ma kindlasti jätkan vaid nendega. Teatud kohad, mis mind ennast häirivad on näiteks silmanurgad või suunurgad, mis paratamatult hakkavad ühel hetkel gravitatsiooni mõjul vajuma. Neid ma turgutan.

Ma olen mõelnud muidugi ka tõsisematele operatsioonidele, aga ma loodan neid lükata edasi nii kaua kui kannatab. Igal juhul jällegi ei tee ma ühtegi liigutust enne oma arstiga  konsulteerimist.

Health Clinicus ongi see hea, et kõik arstid seal on nii kogenud ja põhjalikud. Kui sinna jutule saad, siis on arstil sinu jaoks nii palju aega, et saad kõikidele oma küsimustele vastused.

 

BRONEERI AEG KONSULTATSIOONILE