fbpx

Olen 43 aastane ja 3 lapse ema. Peale rinnaga toitmist (1a 4 kuud esimest ja 11 kuud kolmandat last), otsustasin ma, et soovin endale ainult nibude asemel ikkagi naiselikumat rinda. Minu eesmärk ei olnud välja näha võlts. Tahtsin lihtsalt olla endaga rahul.

Tegime sugulasega pikalt uurimustööd Eesti arstide kogemuste jmt osas.Valik sai tehtud Dr Siim Simmo kasuks just tema pikaaegse kogemuse põhjal. Ta on pikalt praktiseerinud plastikakirurg, kes on kogenud ka vähi tagajärjel kaotatud rindade taastamisel ning täiendab ennast pidevalt.

Käisin ka teiste arstide konsultatsioonidel. Osati jäi jutt selliseks müügimehele kohaseks. Dr. Simmo puhul meeldiski mulle just see, et tegemist on spetsialistiga, kes opereerib ja tagab naisele esteetilise väljanägemise, seejuures  on ta ise konkreetne ja korrektne. Pigem vähese jutuga, kuid teod räägivad enda eest. Olen isegi konkreetne ja hindan seda kõrgelt ka teistes.

Kristine rinnaoperatsioonist: Otsuse osas tuleb lähtuda iseenda tundest. Enda kehas elad vaid sina! 1

Tundsin, et kliinik ja kogu personal igati toetas mind. Nad olid alati valmis jagama infot ja juhendama mind. Kui tekkis veel lisaküsimusi arstile, siis kliendikoordinaatorid vahendasid kõike koheselt ja jagasid kiirelt infot. Tundsin ennast enne operatsiooni väga kindlalt, ilma igasuguse ärevuseta julgesin vabalt usaldada ennast enda hinnangul parima kirurgi kätesse.

Ka edasine oli väga armas. Arst tuli operatsioonijärgsel päeval, mis osutus laupäevaks, mind üle vaatama ja veenduma, et kõik on ööga jäänud omale kohale ja kauniks. Minu ootus oligi tegelikult saada oma eelnevalt juba korra teises kliinikus opereeritud rind korda. Ma väga lootsin, et kõik õnnestub ilma tüsistuste ja suuremate kahjudeta.

Tulemus oli suurepärane! Taastumine oli valutu ja kerge. Kõik vajalik info oli alati kättesaadav, järelkontrollid teostati vastavalt vajadusele ja patsiendi soovidele vastu tulles.

Rinnaoperatsioon

Olen peale operatsiooni õppinud ennast palju rohkem armastama. Rinnaoperatsioon tõstab väga palju enesekindlust ja paneb ennast naiselikumalt tundma. Minu jaoks on muutunud ka mingil määral riiete valik. Saan vabalt kanda ilma polstrita rinnahoidjaid ja ilma rinnahoidjata toppe. Vabadus!

Öeldakse küll, et ennast tuleb nii armastada, nagu sa oled. Ma mõistan seda, aga alati sellest ei piisa ja kõik ei ole nii lihtne. Operatsiooni tegemise osas ei saa sul olla sõbrannade või elukaaslase näol nõustajaid. Tuleb lähtuda ikkagi iseenda tundest. Enda kehas elad vaid sina! Kui sa pole endaga rahul, siis kõik ümbritsev saab sellest lõpuks mõjutatud ja sisemine rahulolematus hakkab kanduma igasse su eluvaldkonda.

Kui peaksin sama valiku uuesti tegema, siis kindlasti teeksin seda!  Jäin väga rahule kogu Health Clinicu töökorralduse ja Dr Siim Simmo tööga.

Rinnaoperatsioon Tallinn

 

BRONEERI AEG KONSULTATSIOONILE