fbpx

Raamatu “Teekond iseendani” autor ja suure sisemise ning välise muutuse läbi teinud Liis Velsker on pärilikult kingituseks kaasa saanud nö langevad silmalaud. Sellega seonduvalt olid Liisil pidevast lihaspingest igapäevaseks probleemiks muutunud ka peavalud. Silmalaugude operatsioon aitas valudest vabaneda ja tõi soojusest ja armsusest pakatava neiu näole veelgi sära.

 

Mis ajendas sind otsustama silmalaugude plastilise operatsiooni kasuks?

Mind on terve elu naljaga pooleks narritud pilusilmaks või siis viisakalt öeldes, narritud mind mu pisikeste silmade pärast, mis muutuvad naerdes kriipsudeks. Õhtuti, kui olin väsinud, siis pidin nii palju pingutama, et normaalselt näha ning sellest pingest tulid ka peavalud. Naiselik pool minust tooks välja ka selle, et ma ei ole saanud kunagi silmameiki teha, ega ripsmeid värvida, silmalaod on alati seganud seda osa.

 

Liis Velsker oma kogemusest: " Ära pelga ja ära mõtle üle!" 1

Liis enne operatsiooni

 

Kas sul oli varem kogemusi plastilise kirurgiaga ja kuidas need mõjutasid su otsust?

Olen käinud korduvalt kõhuplastika operatsioonil oma liigset “tühja” nahka eemaldamas ning olen kogenud ka väga traumeerivat lõikust. Mind võib-olla hirmutas kõige rohkem see, et opereeritakse nägu ning seda ei tahaks mitu korda enam teha, vale lõige võib muuta minu välimust terveks eluks!

 

Miks valisid just Health Clinicu ja Dr Siim Simmo?

Kuna langevad silmalaud on meil suguvõsas paljudel, siis mu tädi oli teinud sama operatsiooni aasta tagasi Dr Simmo juures ning jäi tulemusega väga rahule. Tema tegi palju eeltööd ning paljud teisedki soovitasid just Dr Siim Simmo juurde minna.

 

Oli teada, et Sinu silmade opereerimine on tavapärasest keerukam. Millised olid ootused enne operatsiooni ja kuidas need vastavad tegelikele tulemustele?

Ütlen ausalt, ma ei julgenud midagi oodata ja loota, ma tahtsin ainult lainerijoont teha, mida ma ka saan teha nüüd! Paljud on minu käest küsinud, et kas ma olen harjunud, et mul on nüüd nii suured silmad. Selle peale ma ütlen jah, nädalake läks vist aega, aga ma olen nüüd nii armsalt oma emme nägu ja väga rahul.

 

Kuidas valmistusid operatsiooniks ja sellele järgnevaks ajaks?

Eemaldasin ripsmepikendused ja kreemitasin silmi, kogu lugu. Kliinikust sain kogu info meilile ja ka meeldetuletused, nii et ei pidanud ise oma peakest vaevama, et mis küll tegema pean.

 

Kirjelda palun oma kogemust operatsioonipäeval.

Ärkasin hommikul, pesin näo ja hambad, istusin taksosse ja kohal ma olingi. Täitsin kõik vajalikud paberid ning juba tuli Dr Simmo mu silmalauge kritseldama. Vahetasin riided ning juba viidi mind operatsioonile ja valmis ma olingi.

 

Kuidas läks Sinu taastumine pärast operatsiooni?

Väga lihtsalt! Ma ei võtnud mitte kordagi valuvaigistit, nädalaga olid niidid väljas ja juba võisin jalutamas käia. Kahe nädala möödudes olin juba trennis tagasi. Naeruväärselt lihtne oli kõik!

Liis Velsker oma kogemusest: " Ära pelga ja ära mõtle üle!" 2

Liis pärast operatsiooni

 

Kas jäid operatsiooniga rahule?

Mina olen väga rahul ja oleksin võinud seda juba varem teha!

 

Milliseid nõuandeid jagaksid teistele, kes kaaluvad sarnast operatsiooni?

Ära pelga ja ära mõtle üle! Kuula ilusti arstide soovitusi ja siis ei tule näiteks ka verevalumeid ja oledki paari päevaga tavaelu juures rõõmsamana tagasi!

 

Kuidas hindad oma kogemust Dr Siim Simmo ja Health Clinicuga tervikuna?

Ma jäin kõigega rahule! Mulle meeldis ka see, et Dr Simmo oli väga konkreetne ja ütles ausalt välja, mida ta on nõus tegema ja mida mitte, mis on mõistlik ja mis mitte.

Health Clinicus olid üldse nii meeldivad inimesed, et ma tahaks ise nendega koos töötada!

 

Liis Velsker oma kogemusest: " Ära pelga ja ära mõtle üle!" 3

Meie armas Liis nüüd juba oma palju suurema vaateväljaga!

 

BRONEERI AEG KONSULTATSIOONILE