fbpx
Malluka rinnaoperatsioon

Sel kevadel otsustas Mallukas (Mariann Treimann) võtta ette rinnaoperatsiooni. Ja mitte lihtsalt edevuse pärast, vaid seetõttu, et kolme lapse sünnitamine oli oma töö teinud.

 

Loe Malluka täispikka blogipostitust

 

Alguses ma kirjutasin ka, mis kohe peale rinnaoperatsiooni toimus. Nädalake oli veidi valus (valuvaigistid aitasid samas kenasti) ja juba kahe nädalaga oli igasugune valu pea täitsa kadunud. Ainuke asi oli see, et mu parem rind oli altpoolt täiesti tundetu. Reaalselt nagu katsuks enda põske, kuhu on tuimestus tehtud või selline kummaline feels. Ega see otseselt ei häirinud ka, olin enne ka kursis, et sellised ajutisi “tuimi kohti” võib tekkida ja eeldasin, et eks need ajaga ära lähevad.

Seega praeguseks hetkeks saan öelda, et elu uute tissidega on täpselt sama, mis vanadega. Selle vahega, et uued on veidi suuremad. Ma ei tea, kas see kõlab nüüd imelikult, aga mega palju sõbrannasid on peale oppi neid katsuda tahtnud ja ütle mulle, mis ristiinimene ja influencer ma olen, kui ma neil seda teha lasknud poleks. Ja nad kõik on kinnitanud, et need on super loomulikud ja mingit silikooni vms ei ole kuskilt otsast tunda. 

Ühesõnaga võib öelda, et ma olen siiani väga rahul. Ei mingisuguseid komplikatsioone, ei mingisuguseid probleeme. Rindade all on paari cm väiksed armikesed, aga need on täpselt seal all ja mina isiklikult näen neid ainult siis, kui konkreetselt neid vaadata tahan. Muul ajal täiesti märkamatud. 

Niiet kõik, kes on mulle kirjutanud ja uurinud, et kas olen ikka tulemusega rahul ja ega ma oppi ei kahetse, siis vastus on, et olen VÄGA rahul ja kahetseda ei ole mul mitte midagi. 

 

 

BRONEERI AEG KONSULTATSIOONILE