fbpx
Mallukas rasvaimu health clinic tallinn

Rasvaimu protseduur on üks tõhusamaid meetodeid jonnaka rasva eemaldamiseks, mida võib olla raske muul viisil vähendada. Protseduuri käigus eemaldatakse nahaalune rasv konkreetsetest kehapiirkondadest, nagu kõht, puusad, reied, selg, käed või lõuaalune piirkond. Rasvaimu protseduuril on mitmeid eeliseid, sealhulgas võimalus valida täpselt, millistest piirkondadest soovitakse rasva eemaldada. Oma kogemusest rasvaimuga rääkis tuntud blogija Mallukas.

Foto: Astrit Vanaveski

 

 

Mis sind häiris, et protseduuri ette võtsid?

Kuna viimane rasedus oli ikka taljele oma jälje jätnud ja teadsin, et protseduur on väga efektiivne, siis ei olnudki eriti pikka mõtlemist, et kuidas võimalikult vähese vaevaga hea tulemus saada. Kaalu suutsin langetada küll, kuid rasvaimu hea külg on see, et seda saab teha just täpselt soovitud kohtadele. Ise kaalu langetades sa kahjuks valida ei saa, et kust rasva rohkem ja kust vähem läheb. Rasvaimu oli minu jaoks ideaalne lahendus probleemsete kohtade täpselt sihikule võtmiseks ja soovitud tulemuse saavutamiseks.

 

Mida ootasid ja kuidas oli tegelikult?

Kuna olen rasvaimu ka enne teinud, siis oli kindlasti meelest läinud see opist taastumise periood – aga nüüd, paar nädalat hiljem on see jälle meelest läinud, seega ei saaks öelda, et midagi hullu oleks olud. Minu jaoks oli see pigem ebamugavus, mida ma pidin kannatama kahe nädala jooksul pärast operatsiooni.

 

Kui valulik protseduur on?

Valus on palju öeldud, pigem kange ja ebamugav. Valu kui sellist ei tundnudki.

 

Kui kiiresti taastusid?

Selline suurem ebamugavus läks kahe nädalaga. Nüüd saab juba rahus öösiti igas asendis magada ja keerata!

 

Tulemused – kui kiiresti võib tulemusi oodata?

No tulemusi näed sa ilmselgelt kohe peale protseduuri, sest isegi paistetuse ja sinikate alt on lame kõht kenasti näha.

 

Kas easy-breezy või ikka tõsisem ettevõtmine?

Ma ütleks, et kui on piisavalt vaba aega ja võimalus võtta kaks nädalat vabalt, siis võib rasvaimu protseduur olla üsna easy-breezy kogemus. Muidugi, tuleb silmas pidada, et kõik sõltub individuaalsetest teguritest, seetõttu soovitan enne protseduuri oma arstiga konsulteerida, et saada täpsemat teavet ja nõuandeid.

 

Kuna rasvaimu protseduur on invasiivne, siis enne protseduuri tuleb konsulteerida arstiga, et selgitada välja võimalikud riskid ja piirangud. On oluline meeles pidada, et rasvaimu ei ole kaalulangetus meetod, vaid protseduur, mis aitab saavutada paremat kehakuju. Selleks on oluline jätkata tervislikku elustiili ja jälgida oma toitumist ning treeninguid, et säilitada saavutatud tulemusi pikaajaliselt.

 

 

BRONEERI AEG KONSULTATSIOONILE