fbpx
Kõhuplastika

Jagame Mariliisi lugu, kellelt oleks koos kõhuplastika operatsiooniga ka stress justkui „ära lõigatud“. Ta kaotas operatsiooni järgselt 14 kg ja abiellus aasta hiljem oma unelmate pulmakleidis, suuruses 36.

 

 

Kuidas sünnitamine sinu välimust mõjutas?

Loomulik sünnitamine väga ei mõjutanudki. Küll aga need 2 keisrilõikega sünnitust, mille tagajärjel mu keha drastiliselt muutus. Mulle ei meeldinud enam see vaatepilt, mis ma hommikuti peeglist nägin. Kõht hakkas kogunema ja seda oli väga keeruline püksi sisse ära peita. Ma tahtsin end tunda jälle sellisena nagu ma olin enne lapsi ja saada tagasi armastus iseenda vastu.

Kas konsultatsioonil käigust oli abi?

Muidugi. Konsultatsioonil ma sain teada, et mul on lisaks lõtvunud kõhunahale väga lai diastaas ja ka nabasong, mille saab kõhuplastikaga ära likvideerida. Neid asju polenud mulle keegi öelnud. 

Kas sul oli operatsiooni osas hirme?

Mul hirme ei olnud, kui mõelda armidele või valule. Minu jaoks oli kõige raskem emotsionaalne side enda nahaga. Mul oli kõhu peal ka väike sünnimärk, millest oli raske loobuda, sest see on minuga ikkagi 30 aastat olnud.

Milline oli taastumisprotsess?

Taastumine läks üllatavalt kergelt! Palju kergemini kui keisrilõiked. Päev peale operatsiooni sain ma juba omal jalal kõndida. 4 päeva pärast operatsiooni tõmbasin juba tolmuimejaga kodus tolmu ja kolm nädalat peale operatsiooni pidasin maha oma juubeli, kus ei saanud mitte keegi aru, et selja taga on mahukas operatsioon.

KõhuplastikaMariliis enne ja pärast operatsiooni. „Mul lõigati stress ära“, naerab ta ise!

Kuidas armid paranenud on?

Ma olin juba leppinud sellega, et jääb pikk arm. See, et ta näha jääb, see mind ei hirmutanud. Kuid tegelikkuses on see arm palju ilusam, kui see eelnev vaatepilt. Ajaga läheb see ainult heledamaks ja tegelikult jääb see ju peitu aluspükste värvli alla. 

Kas oled tulemusega rahul?

See operatsioon muutis minus väga palju. Operatsiooni järgselt kaotasin ma 14 kg. See polnud üldse eesmärk – need kilod kadusid täiesti loomulikult. Ma ise naeran, et mul lõigati stress ära! Lihtsalt armastus oma keha vastu tuli tagasi selle operatsiooniga!


Kõhuplastika

14 kilo kaotanud Mariliis: Tegin eeltööd ja teadsin, et health Clinicus ootab mind professionaalne lähenemine. 

Kuidas leidsid Health Clinicu?

Kui ma kõhuplastikat kaalusin, siis ma otsisin isiklikke kogemusi ja ma leidsin ühe naisterahva, kes käis kõhuplastika operatsioonil Health Clinicus. Tema kogemus ja see ellusuhtumine, mis tal oli peale operatsiooni, mõjutas mind nii palju, et ma valisingi Health Clinicu. Ma olin kindel, et siin on professionaalne lähenemine.

 

Kõhuplastika

Kõhuplastika operatsiooni järgselt on kadunud liigsed kilod ja muutunud garderoob: Kannan nüüd hea meelega liibuvaid riideid!

Mida soovitaksid teistele, kes sama operatsiooni kaaluvad?

Ärge rohkem kaaluge ☺. Iga valu on mööduv ja iga rahasumma on seda väärt. Kui sa ikkagi ärkad üles ja näed ennast peeglist selliselt, et sa ütled „Tere ilus naine! Ma armastan sind“. Peale kõhuplastika operatsiooni olen ma palju parem ema, palju parem naine ja elu on palju-palju ilusam. Kui ma varasemalt hoidsin pigem varju, siis nüüd kannan uhkusega ümber kleiti. Olen väga tänulik arstidele, see oli väga ilus töö.

Sul oli äsja tähtis elusündmus – pulmapidu!

Jah. Läksin mehele 36 suuruses kleidis! Enne operatsiooni ma kandsin suurust 40. Ma vist sain S suurust kanda viimati, kui ma olin 15. Nüüd, kui ma olen nelja lapse ema, siis see võib tunduda uskumatuna, aga S suurus on mu kapis tagasi!

 

 

BRONEERI AEG KONSULTATSIOONILE