fbpx
Mallukas ilusüstid botuliintoksiin täitesüstid Tallinnas

Näo esteetika pole kunagi olnud pelgalt ilu küsimus – see on seotud meie isikliku heaoluga ja eneseväljendusega. Ajal, mil välimusega rahulolu on üha enam oluline, on täitesüstid ehk fillerid kerkimas esile kui üks peamisi viise, kuidas taastada ja värskendada näo keskosa – piirkond, mis ulatub silmade alt põsesarnadeni ja kujutab endast meie näoemotsioonide südant.

 

Miks keskenduda näo keskosale?

Näo keskosa võib kaotada oma täidlust ja toonust vanuse lisandudes. See piirkond on koduks meie põsesarnadele, mis loovad näole raami ning toetavad silmaala, tagades värske ja noorusliku ilme. Täitesüstide eesmärk on taastada see kaotatud maht, rõhutada põsesarnasid ja taaselustada üldist näo struktuuri.

 

Täitesüstid: mis need on ja kuidas need töötavad?

Täitesüstid on mittekirurgilised protseduurid, mis kasutavad hüaluroonhapet – looduslikult esinevat ainet meie nahas – et taastada kaotatud volüüm ja toetada naha struktuuri. Täiteaine süstitakse spetsiifilistesse näopiirkondadesse, et luua kohest volüümi ja parandada naha kontuure.

 

Protseduuri kohandamine iga kliendi vajaduste järgi

Iga nägu on ainulaadne ja nii peab olema ka ravi. Edukas täitesüstide protseduur nõuab individuaalset lähenemist, kus arvestatakse iga kliendi näojooni, eesmärke ja isiklikke soove. Ideaalne tulemus saavutatakse, kui toetatakse loomulikku näokuju, säilitades või parandades näo sümmeetriat ja proportsioone.

 

Protseduuri ettevalmistus ja teostus

Enne protseduuri peaksid kliendid konsulteerima spetsialistiga, et mõista täitesüstide mõju, võimalikke riske ja tulemuste realistlikkust. Ravi ise hõlmab tavaliselt mitut süstimist, mis jaotatakse ühtlaselt ja sihipäraselt kogu näo keskosas, kasutades peeneid nõelu või kanüüle. Protseduuri kestus sõltub eesmärgist, kuid tavaliselt jääb see 30 kuni 60 minuti vahele.

 

Järelhooldus ja tulemuste püsivus

Pärast protseduuri võib ilmneda teatav turse või verevalumid, mis on tavaliselt mööduvad paari päevaga. Täitesüstide tulemused on nähtavad kohe ja võivad kesta kuni 18 kuud, sõltuvalt kasutatava täiteaine tüübist.

 

 

BRONEERI AEG KONSULTATSIOONILE