fbpx

Peamine põhjus, miks Siiri otsustasi kõhuplastika operatsiooni teha, oli rippuma jäänud nahk, mis segas riiete ostmist. Ta oli sünnitanud kaks last ja aastal 2019 võttis end käsile ning langetas kaalu 26kg. Alguses lootis ta, et ka nahk tõmbab tagasi, aga mõni aasta hiljem sai ta siiski aru, et päris nii see ei lähe.

tummy tuck kõhuplastka

Siiri enne operatsiooni

Siiri: Peale operatsiooni, kui esimest korda oma kõhtu nägin, hakkasid õnnepisarad voolama, sest kõht oli nii ilus! 1

Mõned aastad tagasi

 

Kas enne operatsioone oli ka hirme?

Enne operatsiooni mul kartusi ja hirme väga ei olnudki, ärevust tekitas vaid narkoos vahetult enne operatsiooni. Kuna Dr. Rein Adamson jättis väga professionaalse mulje, tundsin, et saan end tema kätesse usaldada. Enne konsultatsioonile minekut lugesin ka palju teiste tagasisidet erinevate kliinikute ja kirurgide kohta ning tundisin, et Health Clinic on minu jaoks ainuõige valik.

 

Millised olid tunded vahetult pärast operatsiooni?

Peale operatsiooni, kui esimest korda oma kõhtu nägin, hakkasid õnnepisarad voolama. Kõht oli nii ilus! Tänasin vaid kirurgi, sest olin ju unistanud sellest operatsioonist nii kaua ja ma ei kujutanud ettegi, kuidas see päriselt välja näeb. Nii nii ilus tulemus ja olen 100% rahul! Kõhuplastika ootused said täidetud ja veelgi enam, sain lõpuks oma unistuste lameda kõhu.

tummy tuck kõhuplastika

Päev pärast kõhuplastika operatsiooni

Kuidas taastumine läks?

Taastumine oli väga kerge, kartsin palju hullemat. Püsti ja pikali saamised olid algul raskendatud, kõveras magamine oli ka ebamugav, kuid muud midagi rasket ei olnud.

 

Mida soovitad teistele, kes kaaluvad sama operatsiooni tegemist?

Teistele inimestele, kes kaaluvad kõhuplastika operatsioonile minekut, soovitan kindlasti minna esialgu konsultatsioonile, küsida küsimusi, mis tekkinud on ning läbi selle saada juurde kindlustunnet ja teadmisi, et edasine samm astuda.

 

kõhuplastika tummy tuck

Operatsiooni lõpptulemus

 

Kuidas sujus koostöö Dr Rein Adamsoniga?

Kirurgi kohta võin öelda seda, et peale esimest konsultatsiooni tahtsin ma kohe opile saada, sest arst ütles, et siit saab ilusa kõhu. Ei jõudnud siis enam operatsiooni ära oodata. Dr Rein Adamson tekitas peale esimest konsultatsiooni kohe sellise tunde, et mu valik on 100% õige. Kuulas mu mõtted ja soovid ära, seletas kõik lahti ja mul ei tekkinud küsimusigi. Olin muidugi enne ennast korralikult asjadega kurssi viinud ka. Teadsin riske ja muidugi ka seda, et tulemus on igal inimesel erinev ja oleneb ikka väga palju enda kehast ja nahast.

 

Kuidas on operatsioon Sinu elu muutnud?

Operatsioon on muutnud mu elu ainult paremuse poole. Mu enda peegelpilt meeldib mulle palju rohkem, ma tunnen end oma kehas mugavamalt ja riided sobivad ka paremini selga. Tunnen end peale operatsiooni palju enesekindlamalt ja ei ole nii enesekriitiline.

Jäin Health Clinicuga väga rahule, kogu personal oli väga toetav, kõik sujus rahulikult. Olen väga rahul ja kindlasti palju enesekindlam naine!

 

ilukirurgia

Siiri ilus enesekindlus!

 

BRONEERI AEG KONSULTATSIOONILE